Transport chłodniczy

TRANSPORT CHŁODNICZY

W naszej ofercie znajduje się również transport chłodniczy. W ramach naszych usług zapewniamy przewóz ładunków wymagających temperatury kontrolowanej, takich jak żywność, napoje, lekarstwa, wyroby medyczne oraz ładunki gabarytowe. Ze względu na specyfikę przewożonych towarów, rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, zwracając uwagę na rodzaj produktów, wymagany zakres temperatury  oraz czas i rodzaj transportu.

Rozwiązania, jakie stosujemy to innowacyjne praktyki, mające na celu optymalizację kosztów i poprawę kontroli procesu dystrybucji produktów wymagających temperatury kontrolowanej. Nasze działania podporządkowane są wszystkim wymaganiom i normom, nałożonym na transport chłodniczy.

Nasza oferta obejmuje transport chłodniczy krajowy oraz międzynarodowy. Oferujemy przewozy całopojazdowe, zapewniając konsolidację oraz przewóz ładunków do jednego odbiorcy. Nieustannie dbamy o  stan techniczny naszych pojazdów, aby móc oferować usługi najwyższej jakości.

Terminowość w dostawach chłodniczych jest niezwykle istotnym aspektem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by produkty zostały dostarczone na czas i bezproblemowo.  Dbamy o każdy szczegół, mający wpływ na jakość przewozów chłodniczych w Polsce i za granicą.

BEZ WZGLĘDU NA ROZMIAR I RODZAJ TOWARU ORAZ MIEJSCE PRZEWOZU NASZA FIRMA ZAPROJEKTUJE ROZWIĄZANIE W PEŁNI ODPOWIADAJĄCE PAŃSTWA POTRZEBOM!

WYCEŃ SWOJĄ USŁUGĘ