Transport Ameryka Północna

AMERYKA PÓŁNOCNA

Potrzebujesz transportu do Ameryki Północnej? Nie mogłeś lepiej trafić.

Realizacja dostaw w Ameryce Północnej jest dużym wyzwaniem logistycznym, które wymaga dobrej znajomości lokalnych uwarunkowań.

Jeśli poszukują Państwo najlepszych rozwiązań, które znacząco poprawią poprawią skuteczność Państwa łańcucha dostaw – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Posiadamy innowacyjne możliwości transportowe i logistyczne, ogromną wiedzę na temat ceł, wyjątkowy system informatyczny oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystkie te czynniki dają Państwu gwarancję niezawodności oraz bezpieczeństwa przewozów.

Aby sprostać lokalnym wyzwaniom biznesowym w Ameryce Północnej, oferujemy zintegrowane rozwiązania logistyczne od drzwi do drzwi. Nasz zespół ekspertów posiada fachową wiedzę o lokalnych procedurach administracyjnych i przepisach prawnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania drzwi do drzwi, transport do głównych portów załadunku i wyładunku w Ameryce Północnej oraz konsolidację, przesyłki premium, czarterowe i pilne do wszystkich głównych lotnisk w Ameryce Północnej. W swojej ofercie posiadamy spersonalizowane rozwiązania logistyczne, które są dostosowane do rozmiaru i charakteru Państwa produktu.

Nasze rozwiązania logistyczne cechuje bardzo sprawna realizacja zleceń, o czym świadczą liczne rekomendacje. W naszej firmie pracują doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia przewozowe, a także na bieżąco przechodzą szkolenia logistyczne.
Posiadamy rozległą i nowoczesną flotę, o której sprawności świadczą wykonywane na bieżąco testy.

ZAPEWNIAMY PAŃSTWU:

null
 • EKSPRESOWE DOSTAWY

  Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Państwa towar pod wskazany adres.
 • TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

  Posiadamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do przewozów leków, żywności oraz wszelkich innych produktów, które wymagają specjalnych warunków przewozowych.

 • CIĄGŁY KONTAKT

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu i obiecujemy stałe informowanie o przebiegu realizowanego projektu.

 • OBSŁUGĘ CELNĄ

  Nasz zespół ekspertów z fachową wiedzą o lokalnych procedurach administracyjnych i przepisach, załatwi wszystkie Państwa formalności.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dajemy Państwu gwarancję bezpieczeństwa i terminowości realizowanych zleceń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy niezwykle precyzyjnie zaplanować przejazd transportu.

WYCEŃ SWOJĄ USŁUGĘ