Transport Francja

FRANCJA

Dostarczamy towary do Francji oraz innych krajów na świecie.

 

Oferujemy transport towarów zarówno na linii Polska-Francja, jak i Francja-Polska. Doświadczenie w międzynarodowych spedycjach pozwoliły nam na wypracowanie procesów, dzięki którym towary zawsze zostają dostarczone na czas. W naszej pracy cechujemy się dużą elastycznością, która ma na celu dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

GŁÓWNE FILARY PRZEWOZÓW DO FRANCJI TO:

Ciągły kontakt – jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Na bieżąco będziesz informowany, gdzie znajduje się Twój towar, oraz kiedy zostanie dostarczony.
Transport Specjalistyczny – potrzebujesz dostarczyć żywność, leki, lub inny towar potrzebujący specjalistycznej floty? Z nami dostaniesz to czego szukasz.
Załatwianie formalności – wszelkimi kwestiami organizacyjnymi oraz związanymi z obsługą celną, zajmiemy się my.
Ekspresowa dostawa – oferujemy również pojazdy ciężarowe o ładowności do 3,5 tony, które dostarczą Twój towar w ciągu jednego/dwóch dni do Francji.

Napisz do nas i wyceń swój transport do Francji.

Nasza firma posiada doświadczonych kierowców mających wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu międzynarodowego. Pojazdy przemierzające często dziesiątki tysięcy kilometrów potrzebują regularnego sprawdzania – my robimy to po ukończeniu każdego zlecenia.

Wyceń swoją usługę