Transport Rosja

ROSJA

W ramach spedycji międzynarodowej, dostarczamy towary zarówno z Polski do Rosji, jak i z Rosji do Polski.

Realizacja dostaw do Rosji jest dużym wyzwaniem zarówno dla eksporterów, jak i importerów towarów. Czynniki mające wpływ na powodzenie zleceń transportowych to między innymi znajomość języka i mentalności rynku oraz znajomość specyfikacji kierunku.
Oferujemy fachowe doradztwo zarówno w procesie przygotowania wysyłki, jak i w trakcie realizacji transportów do Rosji i z Rosji.

Przewozimy towary między innymi do Moskwy, Sankt Petersburga, Murmańska, Permu, Omska oraz wielu innych rosyjskich obszarów, nawet tych najbardziej oddalonych jak Syberia czy Kaukaz.

W naszej ofercie znajdą Państwo transport ładunku całopojazdowego lub częściowego, transport drobnicowy oraz wielkogabarytowy.

Przewozimy towary z zachowaniem wszystkich zasad i norm przewozowych.
Zlecenia transportowe nadzoruje profesjonalny i fachowy zespół ekspertów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu z niezwykłą starannością dba o ładunek klientów.

Pojazdy są prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców, którzy posiadają wszelkie niezbędne do przewozów uprawnienia, a także są na bieżąco szkoleni, co daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i terminowości zleceń.

Nasz zespół posiada rozległą wiedzę na temat rozwiązań administracyjnych i celnych czym gwarantuje Państwu niezawodność usług dzięki znakomitej znajomości rynkowych uwarunkowań.

DECYDUJĄC SIĘ NA NASZE USŁUGI OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

null
  • PEŁNĄ OBSŁUGĘ LOGISTYCZNĄ

  • KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĘ ZLECENIA

    Od planowania trasy i środków przewozu po transport i magazynowanie.
  • ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK ORAZ PRZECHOWYWANIE TOWARÓW

  • OBSŁUGĘ CELNĄ

  • GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA

    Dysponujemy nowoczesną, dostosowaną do długich tras flotą pojazdów.

BEZ WZGLĘDU NA ROZMIAR I RODZAJ TOWARU ORAZ MIEJSCE PRZEWOZU NASZA FIRMA ZAPROJEKTUJE ROZWIĄZANIE W PEŁNI ODPOWIADAJĄCE PAŃSTWA POTRZEBOM!

WYCEŃ SWOJĄ USŁUGĘ