Transport Ameryka Południowa

AMERYKA POŁUDNIOWA

W ramach spedycji międzynarodowej dostarczamy towary do Ameryki Południowej.

Realizacja dostaw w Ameryce Południowej jest dużym wyzwaniem logistycznym, które wymaga doskonałej znajomości miejscowych regulacji prawnych. Do rozwoju międzynarodowego biznesu niezbędne jest zrozumienie charakterystycznej dla każdego kontynentu specyfikacji regionu. Rozwinięta sieć oddziałów, posiadających zespoły lokalnych ekspertów dają Państwu gwarancję niezawodnej logistyki. Jesteśmy przygotowani na wszelkie niedogodności podczas trasy. Nasza firma posiada doświadczonych kierowców mających wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu międzynarodowego.

NASZA FIRMA WYRÓŻNIA SIĘ:

null
  • ROZBUDOWANĄ SIECIĄ WŁASNYCH ODDZIAŁÓW

  • KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ CELNĄ – WSZELKIE FORMALNOŚCI ZOSTAW NAM

  • KOMUNIKACJĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

  • DUŻYM ZASIĘGIEM REGIONALNYM

  • DEDYKOWANYMI DO SPECJALISTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ ZESPOŁAMI EKSPERTÓW

  • ROZLEGŁĄ WIEDZĄ O TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM I FORMALNOŚCIACH CELNYCH

Posiadamy rozbudowaną, nowoczesną i sprawdzoną flotę pojazdów, która jest przystosowana do przewozu towarów na terenie Ameryki Południowej.
Bez względu na to, czy potrzebują Państwo transportu ładunków ponadgabarytowych, wymagających temperatury kontrolowanej, czy ekspresowej dostawy towarów drobnicowych – gwarantujemy, że wszystko dowieziemy na czas z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

POJAZDY PRZEMIERZAJĄCE CZĘSTO DZIESIĄTKI TYSIĘCY KILOMETRÓW POTRZEBUJĄ REGULARNEGO SPRAWDZANIA – MY ROBIMY TO PO UKOŃCZENIU KAŻDEGO ZLECENIA.

WYCEŃ SWOJĄ USŁUGĘ